Koľajnice na záclony a garníže

Spoločnosť Goelst Vás usmerní. Vyberte si typ koľajnice v závislosti na tkanine, štýle a type závesu, ktorý chcete nainštalovať. Vyberte si metódu ovládania. Žiadna kombinácia nie je nemožná.

Bez ohľadu na voľbu, všetky garniže spoločnosti Goelst sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka a sú vybavené najhladšími a najtichšími bežcami.


Manuálne ovládané koľajnice na záclony

koľajnice na záclony 2102 koľajnice na záclony 4600 koľajnice na záclony 4700 koľajnice na záclony 2900

Manuálne ovládané koľajnice na záclony od spoločnosti Goelst sú k dispozícii v troch kategóriách: úzka koľajnica, široká koľajnica a viacnásobná koľajnica.

V závislosti na vzhľade a hmotnosti Vášho závesu si vyberiete z jedného z mnohých typov úzkych alebo širokých dráh.

Viacnásobné koľajnice vytvoria dve alebo tri dokonale paralelné dráhy s jednou jednotkou. Ideálne riešenie pre kombináciu napríklad jemných a ťahavých závesov.

 

Stiahnite si brožúru Manuálne ovládané koľajnice (úzka koľajnica)

 

Stiahnite si brožúru Manuálne ovládané koľajnice (široká koľajnica)

Šnúrou ovládané koľajnice na záclony

5100 Šnúrou ovládané koľajnice na záclony 5300 Šnúrou ovládané koľajnice na záclony 5600 Šnúrou ovládané koľajnice na záclony Šnúrou ovládané záclony

Koľajnice na záclony ovládané šnúrou sú elegantným riešením a zaisťujú hladký a tichý chod záclony. V ponuke sú rôzne typy koľajníc, vhodné pre ľahké ale aj pre ťažké záclony. Naši experti môžu koľajnicové systémy ohýbať tak, aby sa vošli do akéhokoľvek priestoru.

Špecifické systémy, ako napr. rímske rolety, japonské koľajnice alebo kabínové koľajnice môžu byť tiež ovládané šnúrou.

 

Stiahnite si brožúru Šnúrou ovládané koľajnice

Motorizované garniže / Elektrické garniže

Motorizované garniže / Elektrické garniže 6200 Motorizované garniže / Elektrické garniže Nice RF Motorizované garniže Motorizované garniže / Elektrické garniže

Ak chcete najluxusnejšie a praktické prevedenie, elektricky ovládané záclonové systémy sú jasnou voľbou. Elektrické záclonové systémy môžu byť riadené diaľkovým ovládaním, alebo môžu byť pripojené k systému domácej automatizácie.

Ovládanie záclon pomocou diaľkového ovládania ponúka mnoho výhod. Okná, ktoré sú ťažko dosiahnuteľné, umiestnené vysoko, alebo strešné okná, možno spravovať veľmi jednoducho. Okrem toho sú elektrické garniže zásadným a praktickým riešením pre menej mobilných ľudí. A napokon, elektrické garniže môžu pokračovať v prevádzke aj v neprítomnosti, ak sa prítomnosť osôb bude simulovať. Upokojujúci doplnok Vášho preventívneho opatrenia proti vlámaniu.

Atraktívne možnosti zahŕňajú odstrániteľné pilotné bežce (PRS), ktoré umožňujú manuálne ovládanie.

 

Stiahnite si brožúru Motorizované garniže

Predelovacie garniže / kóje

4100 Kabínové garniže 4100 Kabínové garniže / Predelovacie garniže 5100 Predelovacie garniže / kóje Predelovacie garniže - Zdravotníckych zariadeniach

Kabínové garnižové systémy od spoločnosti Goelst sú špeciálne navrhnuté pre zdravotníctvo a už roky sú priemyselným štandardom. Lišta sa zvyčajne používa k oddeleniu lôžok v nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach, ale môže byť tiež použitá ako priemyselné oddelenie v podnikoch alebo dokonca v domácnostiach.

Systém môže byť vybavený systémom Load Release, aby spĺňal protichodné požiadavky a, prirodzene, naše kabínové dráhy je možné motorizovať. Je možné zahrnúť praktické doplnky ako napríklad stojan IV, hák IV alebo držiak na záclony.

 

Stiahnite si brožúru Predelovacie garniže / kóje

Rímske rolety

Rímske rolety 7400-E Rímske rolety 7400 Systémy rímskych roliet 7800 rímske rolety

Či už ako samostatný systém alebo v kombinácii s bežnými záclonami, rímske rolety prinášajú do akéhokoľvek interiéru teplo a štýl. Vertikálny pohyb roliet je ideálny pre blokovanie určitého výhľadu, pre únik pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich alebo efektívne zatemnenie priestorov.

Rímske rolety tiež šetria priestor. Štandardne sa inštalujú dovnútra okenného výklenku, takže na stene nezaberajú žiadny priestor.

Systémy rímskych roliet spoločnosti Goelst sú vhodné pre všetky druhy tkanín a môžu sa ovládať šnúrou, reťazou alebo elektricky. Rolety je možné uzamknúť v ľubovoľnej výške. Voliteľná poloautomatická funkcia: roleta sa po krátkom potiahnutí automaticky zníži.

 

Stiahnite si brožúru Rímske rolety

Japonské závesy

Japonské závesy Systémy japonských závesov 7330 Systémy japonských závesov Japonské závesy

Systémy japonských závesov od spoločnosti Goelst Vás vyzývajú k tvorivému mysleniu: či už chcete ošatiť pôsobivé okná, vytvoriť paraván alebo časť mimo úložného priestoru, japonský záves je vždy elegantným a flexibilným riešením. Okrem toho, na plochom materiáli je možné zobraziť akýkoľvek textilný dizajn, aký si prajete.

Japonské závesy spoločnosti Goelst sa môžu použiť voľne, jednotlivo alebo môžu byť spojené. Spojené závesy je možné ovládať elektricky, pomocou šnúry alebo tiahlom.

 

Stiahnite si brožúru Japonské závesy

Sprchové garniže

Sprchové garniže 4100 Sprchové garniže 5100 Sprchové garniže - Zdravotníckych zariadeniach Sprchové garniže 4200

V mnohých odvetviach, ako napr. zdravotná starostlivosť, je hladký chod sprchových závesov nie len žiaduci, ale priam nevyhnutný a to z dôvodu bezpečnosti, pohodlia a praktickosti. To je dôvod, prečo sú sprchové garniže od spoločnosti Goelst zručne vyrobené z jediného kusu koľajnice, vrátane záhybov. Tento priebežný hliníkový profil s vode odolným príslušenstvom zaručuje, že sprchové garniže aj po rokoch fungujú hladko a ticho.

Stabilná inštalácia týchto koľajníc je s dodaným montážnym príslušenstvom hračka.

 

Stiahnite si brožúru Sprchové garniže

Systémy pre strešné okná, Zimné záhrady a podhľady

Výhľadne / Zimné záhrady systémy Výhľadne / Zimné záhrady systémy 6500 Výhľadne / Zimné záhrady systémy 6700 Výhľadne / Zimné záhrady systémy

Zimné záhrady, výhľadne a ďalšie priestory s priehľadnými strechami si žiadajú konkrétne riešenie. Často je obtiažne sa k nim dostať, môžu mať podivné tvary alebo ťažké uhly. Napriek tomu, možno budete chcieť cloniť slnečné svetlo, regulovať teplotu interiéru alebo tlmiť ozvučenie.

Systémy spoločnosti Goelst ponúkajú riešenie v každom prípade. Spoločnosť Goelst môže dodať systémy pre okná všetkých tvarov a uhlov. Systémy sú elektrické a ovládateľné pomocou diaľkového ovládača alebo systému domácej automatizácie.

 

Stiahnite si brožúru strešné okná / Zimné záhrady systémy

Závesný systém na obrazy

Závesný systém na obrazy Závesný systém na obrazy Závesný systém na obrazy Závesný systém na obrazy

V mnohých odvetviach, ale stále viac aj v domácnostiach, sa nástenné dekorácie menia, prerábajú alebo pravidelne presúvajú. To zvyčajne vedie k poškodeniu steny. So závesným systémom na obrazy od spoločnosti STAS sa výmena rámu stane hračkou. A Vaše steny zostanú nepoškodené.

Závesný systém na obrazy pozostáva z neutrálnej koľajnice na obraz a zodpovedajúcich šnúr a háčikov. Koľajnica sa montuje na stenu alebo na strop. Šnúry sa potom zaháknu do koľajníc a háčiky skĺznu cez šnúry do požadovanej výšky. Posledným krokom je zavesenie objektu na háčiky. Nie je potrebné žiadne komplikované plánovanie, meranie, len si to premyslite a prispôsobte tak, ako si prajete. Pre maximálny účinok je možné naše systémy vybaviť LED alebo halogénovými svietidlami, aby na Vaše obľúbené kúsky upozornili.

V skratke: závesné systémy na obrazy sú neutrálnym, elegantným a veľmi flexibilným riešením dizajnu statických stien. Najlepšia časť: kúpte len raz a ste vybavení na celý život.

Website: www.stasgroup.com/sk/

Stiahnite si brožúru Závesný systém na obrazy

Systém pravidelného riasenia

Systém pravidelného riasenia Systém pravidelného riasenia Kmitacie systémy

Kmitací systém nie je garniža, je to doplnok. Špeciálna kmitacia technika vytvára krásne závesy s pravidelnými záhybmi. Luxusný vzhľad, ktorý možno nájsť po celom svete v hoteloch, na jachtách ale aj v domácnostiach.

Kmitacie systémy sa môžu použiť v kombinácii so závesmi ovládanými ručne, elektricky alebo šnúrou.

 

Stiahnite si brožúru Systém pravidelného riasenia
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA